Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 297 m²
- Perceeloppervlakte
- 555 m²
Papaverweg 73 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 297 m² en een perceel van 555 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €382.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Papaverweg 73
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
3.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud-Westenholte is €382.000. Dat komt neer op circa €1.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPapaverweg 73 is een woonhuis van 297 m² in de wijk Oud-Westenholte. De buurt telt 1.051 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.863 inwoners per km².
Papaverweg 73 is een woonhuis in Oud-Westenholte, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Papaverweg 73 heeft 297 m² woonoppervlakte. Het perceel is 555 m². In Oud-Westenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €382.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Papaverweg 73 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Oud-Westenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €382.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Papaverweg 73 in Oud-Westenholte bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Papaverweg 73: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij Oud-Westenholte: restaurant (3.3 km), cafe (0.5 km).