Streetview Meenteweg 27 Zwolle

Meenteweg 27, 8041 AT Zwolle

255 m² Bouwjaar 2017

Meenteweg 27 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Meenteweg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

320 Inwoners
120 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde Spoolde
98% Koopwoningen
423 Inwoners per km²

Locatie van Meenteweg 27

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Meenteweg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Meenteweg 27?

De gemiddelde woningwaarde in Spoolde is €572.000. Dat komt neer op circa €2.243 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meenteweg 27 zich tot de wijk Spoolde?

Meenteweg 27 is een woonhuis van 255 m² in de wijk Spoolde. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meenteweg 27?

Meenteweg 27 is een woonhuis in Spoolde, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meenteweg 27 vergeleken met de buurt?

Meenteweg 27 heeft 255 m² woonoppervlakte. In Spoolde ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Spoolde?

De wijk Spoolde in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spoolde?

Vanuit Meenteweg 27 in Spoolde bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Spoolde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meenteweg 27: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Spoolde?

Recreatie nabij Spoolde: restaurant (2.1 km), cafe (2.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Meenteweg 27?

Een woningrapport voor Meenteweg 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Spoolde. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.