Eengezinswoning, vrijstaande woning Nilantsweg 105 Zwolle

Nilantsweg 105, 8041 AR Zwolle

137 m² Bouwjaar 1958 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Nilantsweg 105 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zwolle, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 4210 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
4210 m²
Inhoud
713 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nilantsweg 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nilantsweg 105

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
222.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
299.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.77 kg/m²

Tuin
Ja (131.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

320 Inwoners
120 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde Spoolde
98% Koopwoningen
423 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nilantsweg 105

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Nilantsweg 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Nilantsweg 105?

De prijsindicatie voor Nilantsweg 105 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Spoolde is €572.000. Dat komt neer op circa €4.175 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nilantsweg 105 zich tot de wijk Spoolde?

Nilantsweg 105 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 137 m² in de wijk Spoolde. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nilantsweg 105?

Nilantsweg 105 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Spoolde, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nilantsweg 105 vergeleken met de buurt?

Nilantsweg 105 heeft 137 m² woonoppervlakte en 713 m³ inhoud. Het perceel is 4210 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Spoolde ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nilantsweg 105 en wat betekent dat?

Nilantsweg 105 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-11-28. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nilantsweg 105?

Nilantsweg 105 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 131 m².

Hoe is de woningmarkt in Spoolde?

De wijk Spoolde in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spoolde?

Vanuit Nilantsweg 105 in Spoolde bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.1 km.