Vrijstaande woning De Doornweg 45 Zwolle

De Doornweg 45, 8035 PD Zwolle

254 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 6 slaapkamers Label D

De Doornweg 45 is een vrijstaande woning in Zwolle, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m², een perceel van 12760 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €635.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
254 m²
Perceeloppervlakte
12760 m²
Inhoud
1010 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.175.000 tot €1.425.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor De Doornweg 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Doornweg 45

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, vloerisolatie en voorzetramen

Garage
Aangebouwde stenen garage, parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

3.9 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

9.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

6.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Zwolle

285 Inwoners
110 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
107 Woningvoorraad
€635.000 Gem. woningwaarde Haerst
90% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Doornweg 45

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over De Doornweg 45

Wat is de geschatte woningwaarde van De Doornweg 45?

De prijsindicatie voor De Doornweg 45 ligt rond €1.175.000 tot €1.425.000. De gemiddelde woningwaarde in Haerst is €635.000. Dat komt neer op circa €2.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Doornweg 45 zich tot de wijk Haerst?

De Doornweg 45 is een vrijstaande woning van 254 m² in de wijk Haerst. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Doornweg 45?

De Doornweg 45 is een vrijstaande woning in Haerst, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Doornweg 45 vergeleken met de buurt?

De Doornweg 45 heeft 254 m² woonoppervlakte en 1010 m³ inhoud. Het perceel is 12760 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Haerst ligt de gemiddelde woningwaarde op €635.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Doornweg 45 en wat betekent dat?

De Doornweg 45 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-06-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Doornweg 45?

De Doornweg 45 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Haerst?

De wijk Haerst in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €635.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haerst?

Vanuit De Doornweg 45 in Haerst bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 3.9 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.