Streetview De Doornweg 7 Zwolle

De Doornweg 7, 8035 PC Zwolle

260 m² Bouwjaar 1900 7 kamers 3 slaapkamers Label A

De Doornweg 7 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 1270 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €635.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
1270 m²
Inhoud
615 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor De Doornweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Doornweg 7

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

3.9 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

9.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

6.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.1 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Zwolle

285 Inwoners
110 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
107 Woningvoorraad
€635.000 Gem. woningwaarde Haerst
90% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Locatie van De Doornweg 7

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over De Doornweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van De Doornweg 7?

De gemiddelde woningwaarde in Haerst is €635.000. Dat komt neer op circa €2.442 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Doornweg 7 zich tot de wijk Haerst?

De Doornweg 7 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Haerst. De buurt telt 107 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Doornweg 7?

De Doornweg 7 is een woonhuis in Haerst, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Doornweg 7 vergeleken met de buurt?

De Doornweg 7 heeft 260 m² woonoppervlakte en 615 m³ inhoud. Het perceel is 1270 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Haerst ligt de gemiddelde woningwaarde op €635.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Doornweg 7 en wat betekent dat?

De Doornweg 7 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van De Doornweg 7?

De Doornweg 7 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haerst?

De wijk Haerst in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €635.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haerst?

Vanuit De Doornweg 7 in Haerst bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 3.9 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 9.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Haerst?