Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1924
- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 1754 m²
- Inhoud
- 777 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Holthagen 5 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 1754 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €794.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Holthagen 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
3.4 kmTreinstation
6.2 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
2.9 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
3.7 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
2.7 kmCafé
4.7 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor Holthagen 5 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Langenholte is €794.000. Dat komt neer op circa €4.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHolthagen 5 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Langenholte. De buurt telt 46 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².
Holthagen 5 is een woonhuis in Langenholte, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Holthagen 5 heeft 185 m² woonoppervlakte en 777 m³ inhoud. Het perceel is 1754 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 62 m² per kamer. In Langenholte ligt de gemiddelde woningwaarde op €794.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Holthagen 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-06-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8802.31 kg/jaar.
Holthagen 5 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Langenholte in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €794.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Holthagen 5 in Langenholte bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Holthagen 5: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 3.5 km.