Villa, vrijstaande woning Spiekerbrink 6 Zwolle

Spiekerbrink 6, 8034 RB Zwolle

292 m² Bouwjaar 1986 8 kamers 3 slaapkamers Label A

Spiekerbrink 6 is een villa, vrijstaande woning in Zwolle, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m², een perceel van 1597 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
292 m²
Perceeloppervlakte
1597 m²
Inhoud
1189 m³
Kamers
8
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.510.000 tot €1.760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
overlooking_park, Aan rustige weg, Beschutte ligging, Landelijk gelegen, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Spiekerbrink 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spiekerbrink 6

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
144.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
33%
CO₂-emissie
26.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zwolle

625 Inwoners
255 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€862.000 Gem. woningwaarde Brinkhoek
92% Koopwoningen
189 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spiekerbrink 6

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Spiekerbrink 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Spiekerbrink 6?

De prijsindicatie voor Spiekerbrink 6 ligt rond €1.510.000 tot €1.760.000. De gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €2.952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spiekerbrink 6 zich tot de wijk Brinkhoek?

Spiekerbrink 6 is een villa, vrijstaande woning van 292 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spiekerbrink 6?

Spiekerbrink 6 is een villa, vrijstaande woning in Brinkhoek, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spiekerbrink 6 vergeleken met de buurt?

Spiekerbrink 6 heeft 292 m² woonoppervlakte en 1189 m³ inhoud. Het perceel is 1597 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spiekerbrink 6 en wat betekent dat?

Spiekerbrink 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spiekerbrink 6?

Spiekerbrink 6 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brinkhoek?

De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinkhoek?

Vanuit Spiekerbrink 6 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.