Streetview Hoevebrink 11 Zwolle

Hoevebrink 11, 8034 PW Zwolle

165 m² Bouwjaar 1977 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Hoevebrink 11 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 879 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
879 m²
Inhoud
675 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hoevebrink 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoevebrink 11

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
98.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
33.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
80.5%
CO₂-emissie
7.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zwolle

625 Inwoners
255 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€862.000 Gem. woningwaarde Brinkhoek
92% Koopwoningen
189 Inwoners per km²

Locatie van Hoevebrink 11

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Hoevebrink 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoevebrink 11?

De gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €5.224 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoevebrink 11 zich tot de wijk Brinkhoek?

Hoevebrink 11 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoevebrink 11?

Hoevebrink 11 is een woonhuis in Brinkhoek, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoevebrink 11 vergeleken met de buurt?

Hoevebrink 11 heeft 165 m² woonoppervlakte en 675 m³ inhoud. Het perceel is 879 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoevebrink 11 en wat betekent dat?

Hoevebrink 11 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-02-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoevebrink 11?

Hoevebrink 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brinkhoek?

De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinkhoek?

Vanuit Hoevebrink 11 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.