Streetview Kloosterbrink 30 Zwolle

Kloosterbrink 30, 8034 PV Zwolle

238 m² Bouwjaar 1979

Kloosterbrink 30 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 238 m² en een perceel van 1309 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
238 m²
Perceeloppervlakte
1309 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kloosterbrink 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zwolle

625 Inwoners
255 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€862.000 Gem. woningwaarde Brinkhoek
92% Koopwoningen
189 Inwoners per km²

Locatie van Kloosterbrink 30

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Kloosterbrink 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterbrink 30?

De gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €3.622 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterbrink 30 zich tot de wijk Brinkhoek?

Kloosterbrink 30 is een woonhuis van 238 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterbrink 30?

Kloosterbrink 30 is een woonhuis in Brinkhoek, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kloosterbrink 30 vergeleken met de buurt?

Kloosterbrink 30 heeft 238 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1309 m². In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Brinkhoek?

De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinkhoek?

Vanuit Kloosterbrink 30 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Brinkhoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kloosterbrink 30: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 2.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Brinkhoek?

Recreatie nabij Brinkhoek: restaurant (0.9 km), cafe (3.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kloosterbrink 30?

Een woningrapport voor Kloosterbrink 30 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Brinkhoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.