Streetview Kloosterbrink 7 Zwolle

Kloosterbrink 7, 8034 PT Zwolle

349 m² Bouwjaar 1980

Kloosterbrink 7 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 349 m² en een perceel van 1248 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
349 m²
Perceeloppervlakte
1248 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kloosterbrink 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zwolle

625 Inwoners
255 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€862.000 Gem. woningwaarde Brinkhoek
92% Koopwoningen
189 Inwoners per km²

Locatie van Kloosterbrink 7

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Kloosterbrink 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterbrink 7?

De gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €2.470 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterbrink 7 zich tot de wijk Brinkhoek?

Kloosterbrink 7 is een woonhuis van 349 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterbrink 7?

Kloosterbrink 7 is een woonhuis in Brinkhoek, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kloosterbrink 7 vergeleken met de buurt?

Kloosterbrink 7 heeft 349 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1248 m². In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Brinkhoek?

De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinkhoek?

Vanuit Kloosterbrink 7 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Brinkhoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kloosterbrink 7: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 2.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Brinkhoek?

Recreatie nabij Brinkhoek: restaurant (0.9 km), cafe (3.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kloosterbrink 7?

Een woningrapport voor Kloosterbrink 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Brinkhoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.