Streetview Kloosterbrink 45 Zwolle

Kloosterbrink 45, 8034 PT Zwolle

300 m² Bouwjaar 1981 10 kamers 6 slaapkamers Label C

Kloosterbrink 45 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 1089 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
300 m²
Perceeloppervlakte
1089 m²
Inhoud
1000 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kloosterbrink 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloosterbrink 45

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zwolle

625 Inwoners
255 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€862.000 Gem. woningwaarde Brinkhoek
92% Koopwoningen
189 Inwoners per km²

Locatie van Kloosterbrink 45

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Kloosterbrink 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterbrink 45?

De prijsindicatie voor Kloosterbrink 45 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €2.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterbrink 45 zich tot de wijk Brinkhoek?

Kloosterbrink 45 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterbrink 45?

Kloosterbrink 45 is een woonhuis in Brinkhoek, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kloosterbrink 45 vergeleken met de buurt?

Kloosterbrink 45 heeft 300 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 1089 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloosterbrink 45 en wat betekent dat?

Kloosterbrink 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloosterbrink 45?

Kloosterbrink 45 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brinkhoek?

De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinkhoek?

Vanuit Kloosterbrink 45 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.