Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1948
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 1510 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 6
Bergkloosterweg 70 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 1510 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bergkloosterweg 70
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
4.7 kmDe prijsindicatie voor Bergkloosterweg 70 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €5.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBergkloosterweg 70 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².
Bergkloosterweg 70 is een woonhuis in Brinkhoek, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bergkloosterweg 70 heeft 150 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 1510 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bergkloosterweg 70 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-05-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.2 kg/jaar.
Bergkloosterweg 70 heeft 6 kamers.
De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bergkloosterweg 70 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bergkloosterweg 70: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 2.5 km.