Streetview Bergkloosterweg 54 Zwolle

Bergkloosterweg 54, 8034 PP Zwolle

97 m² Bouwjaar 1900 Label F

Bergkloosterweg 54 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en een perceel van 782 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
782 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bergkloosterweg 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergkloosterweg 54

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.63
CO₂-emissie
8509.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zwolle

625 Inwoners
255 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€862.000 Gem. woningwaarde Brinkhoek
92% Koopwoningen
189 Inwoners per km²

Locatie van Bergkloosterweg 54

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Bergkloosterweg 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergkloosterweg 54?

De gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €8.887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergkloosterweg 54 zich tot de wijk Brinkhoek?

Bergkloosterweg 54 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergkloosterweg 54?

Bergkloosterweg 54 is een woonhuis in Brinkhoek, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bergkloosterweg 54 vergeleken met de buurt?

Bergkloosterweg 54 heeft 97 m² woonoppervlakte. Het perceel is 782 m². In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergkloosterweg 54 en wat betekent dat?

Bergkloosterweg 54 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-11-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 8509.71 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Brinkhoek?

De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinkhoek?

Vanuit Bergkloosterweg 54 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Brinkhoek?