Streetview Bergkloosterweg 40 Zwolle

Bergkloosterweg 40, 8034 PN Zwolle

180 m² Bouwjaar 1955 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Bergkloosterweg 40 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 982 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
982 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bergkloosterweg 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergkloosterweg 40

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zwolle

625 Inwoners
255 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€862.000 Gem. woningwaarde Brinkhoek
92% Koopwoningen
189 Inwoners per km²

Locatie van Bergkloosterweg 40

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Bergkloosterweg 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergkloosterweg 40?

De prijsindicatie voor Bergkloosterweg 40 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €4.789 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergkloosterweg 40 zich tot de wijk Brinkhoek?

Bergkloosterweg 40 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergkloosterweg 40?

Bergkloosterweg 40 is een woonhuis in Brinkhoek, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bergkloosterweg 40 vergeleken met de buurt?

Bergkloosterweg 40 heeft 180 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 982 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergkloosterweg 40 en wat betekent dat?

Bergkloosterweg 40 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bergkloosterweg 40?

Bergkloosterweg 40 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brinkhoek?

De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinkhoek?

Vanuit Bergkloosterweg 40 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.