Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 1114 m²
- Inhoud
- 310 m³
- Kamers
- 5
Bergkloosterweg 28 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 1114 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bergkloosterweg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €9.578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBergkloosterweg 28 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².
Bergkloosterweg 28 is een woonhuis in Brinkhoek, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bergkloosterweg 28 heeft 90 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 1114 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bergkloosterweg 28 heeft 5 kamers.
De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bergkloosterweg 28 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bergkloosterweg 28: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Brinkhoek: restaurant (0.9 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Bergkloosterweg 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Brinkhoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.