Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 32646 m²
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Bergkloosterweg 22 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 32646 m² en 5 kamers. Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bergkloosterweg 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €4.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBergkloosterweg 22 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².
Bergkloosterweg 22 is een woonhuis in Brinkhoek, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bergkloosterweg 22 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 32646 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bergkloosterweg 22 heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Bergkloosterweg 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bergkloosterweg 22 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bergkloosterweg 22: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 2.5 km.