Vrijstaande woning Wessel Gansfortlaan 8 Zwolle

Wessel Gansfortlaan 8, 8034 PG Zwolle

244 m² Bouwjaar 1971 8 kamers 5 slaapkamers Label D

Wessel Gansfortlaan 8 is een vrijstaande woning in Zwolle, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m², een perceel van 1745 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €862.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
244 m²
Perceeloppervlakte
1745 m²
Inhoud
1037 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€795.000 tot €895.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wessel Gansfortlaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wessel Gansfortlaan 8

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
205.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zwolle

625 Inwoners
255 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
265 Woningvoorraad
€862.000 Gem. woningwaarde Brinkhoek
92% Koopwoningen
189 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wessel Gansfortlaan 8

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Wessel Gansfortlaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Wessel Gansfortlaan 8?

De prijsindicatie voor Wessel Gansfortlaan 8 ligt rond €795.000 tot €895.000. De gemiddelde woningwaarde in Brinkhoek is €862.000. Dat komt neer op circa €3.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wessel Gansfortlaan 8 zich tot de wijk Brinkhoek?

Wessel Gansfortlaan 8 is een vrijstaande woning van 244 m² in de wijk Brinkhoek. De buurt telt 265 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wessel Gansfortlaan 8?

Wessel Gansfortlaan 8 is een vrijstaande woning in Brinkhoek, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wessel Gansfortlaan 8 vergeleken met de buurt?

Wessel Gansfortlaan 8 heeft 244 m² woonoppervlakte en 1037 m³ inhoud. Het perceel is 1745 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Brinkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €862.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wessel Gansfortlaan 8 en wat betekent dat?

Wessel Gansfortlaan 8 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wessel Gansfortlaan 8?

Wessel Gansfortlaan 8 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brinkhoek?

De wijk Brinkhoek in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €862.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinkhoek?

Vanuit Wessel Gansfortlaan 8 in Brinkhoek bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.