2-onder-1-kapwoning Ruurlosebeek 12 Zwolle

Ruurlosebeek 12, 8033 DV Zwolle

166 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Ruurlosebeek 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Zwolle, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 311 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
311 m²
Inhoud
583 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ruurlosebeek 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruurlosebeek 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
209.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.53 kg/m²

Tuin
Ja (150.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

3375 Inwoners
1460 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1451 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Aa-landen-Oost
66% Koopwoningen
6.013 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruurlosebeek 12

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Ruurlosebeek 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruurlosebeek 12?

De prijsindicatie voor Ruurlosebeek 12 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Aa-landen-Oost is €333.000. Dat komt neer op circa €2.006 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruurlosebeek 12 zich tot de wijk Aa-landen-Oost?

Ruurlosebeek 12 is een 2-onder-1-kapwoning van 166 m² in de wijk Aa-landen-Oost. De buurt telt 1.451 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.013 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruurlosebeek 12?

Ruurlosebeek 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Aa-landen-Oost, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ruurlosebeek 12 vergeleken met de buurt?

Ruurlosebeek 12 heeft 166 m² woonoppervlakte en 583 m³ inhoud. Het perceel is 311 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Aa-landen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruurlosebeek 12 en wat betekent dat?

Ruurlosebeek 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruurlosebeek 12?

Ruurlosebeek 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 150 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aa-landen-Oost?

De wijk Aa-landen-Oost in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aa-landen-Oost?

Vanuit Ruurlosebeek 12 in Aa-landen-Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.