Benedenwoning (appartement) Baaksebeek 22 Zwolle

Baaksebeek 22, 8033 CC Zwolle

64 m² Bouwjaar 1977 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Baaksebeek 22 is een benedenwoning (appartement) in Zwolle, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
234 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Baaksebeek 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baaksebeek 22

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.3%
CO₂-emissie
26.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (23.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Zwolle

3375 Inwoners
1460 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1451 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Aa-landen-Oost
66% Koopwoningen
6.013 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baaksebeek 22

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Baaksebeek 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Baaksebeek 22?

De prijsindicatie voor Baaksebeek 22 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Aa-landen-Oost is €333.000. Dat komt neer op circa €5.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baaksebeek 22 zich tot de wijk Aa-landen-Oost?

Baaksebeek 22 is een benedenwoning (appartement) van 64 m² in de wijk Aa-landen-Oost. De buurt telt 1.451 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.013 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baaksebeek 22?

Baaksebeek 22 is een benedenwoning (appartement) in Aa-landen-Oost, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Baaksebeek 22 vergeleken met de buurt?

Baaksebeek 22 heeft 64 m² woonoppervlakte en 234 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Aa-landen-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baaksebeek 22 en wat betekent dat?

Baaksebeek 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baaksebeek 22?

Baaksebeek 22 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 23 m².

Hoe is de woningmarkt in Aa-landen-Oost?

De wijk Aa-landen-Oost in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aa-landen-Oost?

Vanuit Baaksebeek 22 in Aa-landen-Oost bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.8 km.