Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 385 m²
- Inhoud
- 710 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 7
Volkerak 30 is een woonhuis in Zwolle, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m², een perceel van 385 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Volkerak 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
3.1 kmDe prijsindicatie voor Volkerak 30 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Aa-landen-Midden is €280.000. Dat komt neer op circa €1.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVolkerak 30 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Aa-landen-Midden. De buurt telt 2.066 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.033 inwoners per km².
Volkerak 30 is een woonhuis in Aa-landen-Midden, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Volkerak 30 heeft 186 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 385 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Aa-landen-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Volkerak 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-11-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Volkerak 30 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Aa-landen-Midden in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 3.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Volkerak 30 in Aa-landen-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Volkerak 30: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.