Eengezinswoning, vrijstaande woning Schelpkreek 27 Zwolle

Schelpkreek 27, 8032 JG Zwolle

159 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Schelpkreek 27 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zwolle, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 312 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
312 m²
Inhoud
703 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Schelpkreek 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schelpkreek 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
168.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.8%
CO₂-emissie
34.27 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd en monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (93.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Zwolle

3860 Inwoners
2045 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2066 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde Aa-landen-Midden
31% Koopwoningen
5.033 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schelpkreek 27

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Schelpkreek 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Schelpkreek 27?

De prijsindicatie voor Schelpkreek 27 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Aa-landen-Midden is €280.000. Dat komt neer op circa €1.761 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schelpkreek 27 zich tot de wijk Aa-landen-Midden?

Schelpkreek 27 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 159 m² in de wijk Aa-landen-Midden. De buurt telt 2.066 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.033 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schelpkreek 27?

Schelpkreek 27 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Aa-landen-Midden, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schelpkreek 27 vergeleken met de buurt?

Schelpkreek 27 heeft 159 m² woonoppervlakte en 703 m³ inhoud. Het perceel is 312 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Aa-landen-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schelpkreek 27 en wat betekent dat?

Schelpkreek 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schelpkreek 27?

Schelpkreek 27 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 93 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Aa-landen-Midden?

De wijk Aa-landen-Midden in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 3.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aa-landen-Midden?

Vanuit Schelpkreek 27 in Aa-landen-Midden bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2 km.