Tussenwoning Nicolaihof 8 Zwolle

Nicolaihof 8, 8031 PC Zwolle

156 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Nicolaihof 8 is een tussenwoning in Zwolle, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 127 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
548 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nicolaihof 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaihof 8

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
65.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
82.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
15.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Zwolle

1880 Inwoners
895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
892 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Holtenbroek I
55% Koopwoningen
6.966 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaihof 8

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Nicolaihof 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaihof 8?

De prijsindicatie voor Nicolaihof 8 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Holtenbroek I is €298.000. Dat komt neer op circa €1.910 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaihof 8 zich tot de wijk Holtenbroek I?

Nicolaihof 8 is een tussenwoning van 156 m² in de wijk Holtenbroek I. De buurt telt 892 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaihof 8?

Nicolaihof 8 is een tussenwoning in Holtenbroek I, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nicolaihof 8 vergeleken met de buurt?

Nicolaihof 8 heeft 156 m² woonoppervlakte en 548 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Holtenbroek I ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaihof 8 en wat betekent dat?

Nicolaihof 8 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-12-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaihof 8?

Nicolaihof 8 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Holtenbroek I?

De wijk Holtenbroek I in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 1.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holtenbroek I?

Vanuit Nicolaihof 8 in Holtenbroek I bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1 km.