Eindwoning Praetoriusstraat 55 Zwolle

Praetoriusstraat 55, 8031 KP Zwolle

109 m² Bouwjaar 1962 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Praetoriusstraat 55 is een eindwoning in Zwolle, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 149 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Praetoriusstraat 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Praetoriusstraat 55

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (22.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Zwolle

2205 Inwoners
1095 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1053 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Holtenbroek III
41% Koopwoningen
4.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Praetoriusstraat 55

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Praetoriusstraat 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Praetoriusstraat 55?

De prijsindicatie voor Praetoriusstraat 55 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Holtenbroek III is €237.000. Dat komt neer op circa €2.174 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Praetoriusstraat 55 zich tot de wijk Holtenbroek III?

Praetoriusstraat 55 is een eindwoning van 109 m² in de wijk Holtenbroek III. De buurt telt 1.053 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Praetoriusstraat 55?

Praetoriusstraat 55 is een eindwoning in Holtenbroek III, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Praetoriusstraat 55 vergeleken met de buurt?

Praetoriusstraat 55 heeft 109 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Holtenbroek III ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Praetoriusstraat 55 en wat betekent dat?

Praetoriusstraat 55 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Praetoriusstraat 55?

Praetoriusstraat 55 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 22 m².

Hoe is de woningmarkt in Holtenbroek III?

De wijk Holtenbroek III in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holtenbroek III?

Vanuit Praetoriusstraat 55 in Holtenbroek III bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.