Streetview Bisschop Willebrandlaan 26 Zwolle

Bisschop Willebrandlaan 26, 8021 GA Zwolle

191 m² Bouwjaar 1980 Label C

Bisschop Willebrandlaan 26 is een appartement in Zwolle, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
191 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bisschop Willebrandlaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bisschop Willebrandlaan 26

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwolle

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Zwolle

3425 Inwoners
2050 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2050 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Hogenkamp
24% Koopwoningen
4.717 Inwoners per km²

Locatie van Bisschop Willebrandlaan 26

Vergelijkbare woningen in Zwolle

Veelgestelde vragen over Bisschop Willebrandlaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Bisschop Willebrandlaan 26?

De gemiddelde woningwaarde in Hogenkamp is €236.000. Dat komt neer op circa €1.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bisschop Willebrandlaan 26 zich tot de wijk Hogenkamp?

Bisschop Willebrandlaan 26 is een appartement van 191 m² in de wijk Hogenkamp. De buurt telt 2.050 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.717 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bisschop Willebrandlaan 26?

Bisschop Willebrandlaan 26 is een appartement in Hogenkamp, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bisschop Willebrandlaan 26 vergeleken met de buurt?

Bisschop Willebrandlaan 26 heeft 191 m² woonoppervlakte. In Hogenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bisschop Willebrandlaan 26 en wat betekent dat?

Bisschop Willebrandlaan 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-12-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hogenkamp?

De wijk Hogenkamp in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 3.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hogenkamp?

Vanuit Bisschop Willebrandlaan 26 in Hogenkamp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hogenkamp?