Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Inhoud
- 166 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €325.000 tot €375.000
- Ligging
- Aan water en in centrum
Kraanbolwerkhof 6 is een portiekflat in Zwolle, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kraanbolwerkhof 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.1 kmOp een fantastische locatie in de binnenstad van Zwolle met uitzicht op de stadsgracht treft u dit luxe twee-kamer appartement, gelegen op de eerste…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Kraanbolwerkhof 6 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordereiland is €430.000. Dat komt neer op circa €8.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKraanbolwerkhof 6 is een portiekflat van 49 m² in de wijk Noordereiland. De buurt telt 540 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.519 inwoners per km².
Kraanbolwerkhof 6 is een portiekflat in Noordereiland, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kraanbolwerkhof 6 heeft 49 m² woonoppervlakte en 166 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Noordereiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kraanbolwerkhof 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kraanbolwerkhof 6 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Noordereiland in Zwolle (Overijssel) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Kraanbolwerkhof 6 in Noordereiland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kraanbolwerkhof 6: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.4 km.