Vrijstaande woning Laan van Nederhoven 104 Zwijndrecht

Laan van Nederhoven 104, 3334 BP Zwijndrecht

339 m² Bouwjaar 1976 9 kamers 7 slaapkamers Label D

Laan van Nederhoven 104 is een vrijstaande woning in Zwijndrecht, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 339 m², een perceel van 712 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
339 m²
Perceeloppervlakte
712 m²
Inhoud
1369 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Laan van Nederhoven 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Nederhoven 104

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
170.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

850 Inwoners
385 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
394 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Assumburg - Lunenburg
62% Koopwoningen
6.595 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Nederhoven 104

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Laan van Nederhoven 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Nederhoven 104?

De prijsindicatie voor Laan van Nederhoven 104 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Assumburg - Lunenburg is €331.000. Dat komt neer op circa €976 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Nederhoven 104 zich tot de wijk Assumburg - Lunenburg?

Laan van Nederhoven 104 is een vrijstaande woning van 339 m² in de wijk Assumburg - Lunenburg. De buurt telt 394 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.595 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Nederhoven 104?

Laan van Nederhoven 104 is een vrijstaande woning in Assumburg - Lunenburg, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Laan van Nederhoven 104 vergeleken met de buurt?

Laan van Nederhoven 104 heeft 339 m² woonoppervlakte en 1369 m³ inhoud. Het perceel is 712 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Assumburg - Lunenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Nederhoven 104 en wat betekent dat?

Laan van Nederhoven 104 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-08-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Nederhoven 104?

Laan van Nederhoven 104 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Assumburg - Lunenburg?

De wijk Assumburg - Lunenburg in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Assumburg - Lunenburg?