Eengezinswoning, hoekwoning Piet Heynstraat 32 Zwijndrecht

Piet Heynstraat 32, 3333 TN Zwijndrecht

83 m² Bouwjaar 1959 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Piet Heynstraat 32 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zwijndrecht, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
207 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Piet Heynstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piet Heynstraat 32

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
213.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
296.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.75 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gemeubileerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (500.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

650 Inwoners
265 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
272 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
87% Koopwoningen
7.721 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Piet Heynstraat 32

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Piet Heynstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Piet Heynstraat 32?

De prijsindicatie voor Piet Heynstraat 32 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €278.000. Dat komt neer op circa €3.349 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piet Heynstraat 32 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Piet Heynstraat 32 is een eengezinswoning, hoekwoning van 83 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 272 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.721 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piet Heynstraat 32?

Piet Heynstraat 32 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Piet Heynstraat 32 vergeleken met de buurt?

Piet Heynstraat 32 heeft 83 m² woonoppervlakte en 207 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piet Heynstraat 32 en wat betekent dat?

Piet Heynstraat 32 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-01-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Piet Heynstraat 32?

Piet Heynstraat 32 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 500 m².

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Piet Heynstraat 32 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.