Streetview Plantageweg 53 Zwijndrecht

Plantageweg 53, 3333 GZ Zwijndrecht

79 m² Bouwjaar 2000 Label A

Plantageweg 53 is een appartement in Zwijndrecht, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
79 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Plantageweg 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plantageweg 53

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.17
CO₂-emissie
2220.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

325 Inwoners
150 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
249 Woningvoorraad
€192.000 Gem. woningwaarde Swinhove - De Lus
8% Koopwoningen
2.953 Inwoners per km²

Locatie van Plantageweg 53

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Plantageweg 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Plantageweg 53?

De gemiddelde woningwaarde in Swinhove - De Lus is €192.000. Dat komt neer op circa €2.430 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plantageweg 53 zich tot de wijk Swinhove - De Lus?

Plantageweg 53 is een appartement van 79 m² in de wijk Swinhove - De Lus. De buurt telt 249 woningen. Daarvan is 8% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.953 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plantageweg 53?

Plantageweg 53 is een appartement in Swinhove - De Lus, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Plantageweg 53 vergeleken met de buurt?

Plantageweg 53 heeft 79 m² woonoppervlakte. In Swinhove - De Lus ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plantageweg 53 en wat betekent dat?

Plantageweg 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2220.83 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Swinhove - De Lus?

De wijk Swinhove - De Lus in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 8% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Swinhove - De Lus?

Vanuit Plantageweg 53 in Swinhove - De Lus bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.1 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Swinhove - De Lus?