Streetview Uilenvliet 22 Zwijndrecht

Uilenvliet 22, 3333 BT Zwijndrecht

205 m² Bouwjaar 1962

Uilenvliet 22 is een appartement in Zwijndrecht, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
205 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Uilenvliet 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

1155 Inwoners
490 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
486 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Verzetsheldenbuurt
67% Koopwoningen
5.752 Inwoners per km²

Locatie van Uilenvliet 22

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Uilenvliet 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Uilenvliet 22?

De prijsindicatie voor Uilenvliet 22 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetsheldenbuurt is €276.000. Dat komt neer op circa €1.346 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uilenvliet 22 zich tot de wijk Verzetsheldenbuurt?

Uilenvliet 22 is een appartement van 205 m² in de wijk Verzetsheldenbuurt. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.752 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uilenvliet 22?

Uilenvliet 22 is een appartement in Verzetsheldenbuurt, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Uilenvliet 22 vergeleken met de buurt?

Uilenvliet 22 heeft 205 m² woonoppervlakte. In Verzetsheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verzetsheldenbuurt?

De wijk Verzetsheldenbuurt in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verzetsheldenbuurt?

Vanuit Uilenvliet 22 in Verzetsheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verzetsheldenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Uilenvliet 22: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verzetsheldenbuurt?

Recreatie nabij Verzetsheldenbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Uilenvliet 22?