Eengezinswoning, tussenwoning Gerrit van der Veenstraat 48 Zwijndrecht

Gerrit van der Veenstraat 48, 3333 BG Zwijndrecht

115 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Gerrit van der Veenstraat 48 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zwijndrecht, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 171 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Dwarskap bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gerrit van der Veenstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerrit van der Veenstraat 48

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
250.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

1155 Inwoners
490 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
486 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Verzetsheldenbuurt
67% Koopwoningen
5.752 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerrit van der Veenstraat 48

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Gerrit van der Veenstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerrit van der Veenstraat 48?

De prijsindicatie voor Gerrit van der Veenstraat 48 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetsheldenbuurt is €276.000. Dat komt neer op circa €2.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerrit van der Veenstraat 48 zich tot de wijk Verzetsheldenbuurt?

Gerrit van der Veenstraat 48 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Verzetsheldenbuurt. De buurt telt 486 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.752 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerrit van der Veenstraat 48?

Gerrit van der Veenstraat 48 is een eengezinswoning, tussenwoning in Verzetsheldenbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gerrit van der Veenstraat 48 vergeleken met de buurt?

Gerrit van der Veenstraat 48 heeft 115 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Verzetsheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerrit van der Veenstraat 48 en wat betekent dat?

Gerrit van der Veenstraat 48 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerrit van der Veenstraat 48?

Gerrit van der Veenstraat 48 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Verzetsheldenbuurt?

De wijk Verzetsheldenbuurt in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.