Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 642 m²
- Inhoud
- 636 m³
- Kamers
- 5
Oosterschelde 20 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 642 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €767.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oosterschelde 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
6.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
5.8 kmDe prijsindicatie voor Oosterschelde 20 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Balkengat is €767.000. Dat komt neer op circa €3.652 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOosterschelde 20 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Balkengat. De buurt telt 137 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.183 inwoners per km².
Oosterschelde 20 is een woonhuis in Balkengat, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Oosterschelde 20 heeft 210 m² woonoppervlakte en 636 m³ inhoud. Het perceel is 642 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Balkengat ligt de gemiddelde woningwaarde op €767.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oosterschelde 20 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Oosterschelde 20 heeft 5 kamers.
De wijk Balkengat in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €767.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Oosterschelde 20 in Balkengat bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oosterschelde 20: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.9 km.