Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 40 m²
Straatsburgsestraat 11 is een appartement in Zwijndrecht, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Straatsburgsestraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
5.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Europesebuurt is €313.000. Dat komt neer op circa €7.825 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStraatsburgsestraat 11 is een appartement van 40 m² in de wijk Europesebuurt. De buurt telt 627 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.787 inwoners per km².
Straatsburgsestraat 11 is een appartement in Europesebuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Straatsburgsestraat 11 heeft 40 m² woonoppervlakte. In Europesebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Straatsburgsestraat 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-05-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Europesebuurt in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Straatsburgsestraat 11 in Europesebuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Straatsburgsestraat 11: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.