Streetview Noorderdiep 7 Zwijndrecht

Noorderdiep 7, 3332 RK Zwijndrecht

140 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Noorderdiep 7 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Noorderdiep 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderdiep 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
120.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.7%
CO₂-emissie
26.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

1760 Inwoners
770 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
829 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde De Were en omgeving
49% Koopwoningen
6.374 Inwoners per km²

Locatie van Noorderdiep 7

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Noorderdiep 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderdiep 7?

De prijsindicatie voor Noorderdiep 7 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in De Were en omgeving is €305.000. Dat komt neer op circa €2.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderdiep 7 zich tot de wijk De Were en omgeving?

Noorderdiep 7 is een woonhuis van 140 m² in de wijk De Were en omgeving. De buurt telt 829 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.374 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderdiep 7?

Noorderdiep 7 is een woonhuis in De Were en omgeving, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Noorderdiep 7 vergeleken met de buurt?

Noorderdiep 7 heeft 140 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Were en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderdiep 7 en wat betekent dat?

Noorderdiep 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorderdiep 7?

Noorderdiep 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Were en omgeving?

De wijk De Were en omgeving in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Were en omgeving?

Vanuit Noorderdiep 7 in De Were en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.