Eengezinswoning, hoekwoning Abraham Kuypersingel 30 Zwijndrecht

Abraham Kuypersingel 30, 3332 HC Zwijndrecht

136 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Abraham Kuypersingel 30 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zwijndrecht, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 230 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
576 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Abraham Kuypersingel 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Abraham Kuypersingel 30

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.2%
CO₂-emissie
41.34 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

1130 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
495 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt-Noord
61% Koopwoningen
5.258 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Abraham Kuypersingel 30

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Abraham Kuypersingel 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Abraham Kuypersingel 30?

De prijsindicatie voor Abraham Kuypersingel 30 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-Noord is €337.000. Dat komt neer op circa €2.478 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abraham Kuypersingel 30 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt-Noord?

Abraham Kuypersingel 30 is een eengezinswoning, hoekwoning van 136 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-Noord. De buurt telt 495 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.258 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abraham Kuypersingel 30?

Abraham Kuypersingel 30 is een eengezinswoning, hoekwoning in Staatsliedenbuurt-Noord, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Abraham Kuypersingel 30 vergeleken met de buurt?

Abraham Kuypersingel 30 heeft 136 m² woonoppervlakte en 576 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Abraham Kuypersingel 30 en wat betekent dat?

Abraham Kuypersingel 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Abraham Kuypersingel 30?

Abraham Kuypersingel 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt-Noord?

De wijk Staatsliedenbuurt-Noord in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.