Streetview Marchantstraat 26 Zwijndrecht

Marchantstraat 26, 3332 CL Zwijndrecht

136 m² Bouwjaar 1972 5 kamers Label D

Marchantstraat 26 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 165 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
496 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Marchantstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marchantstraat 26

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
205.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

1070 Inwoners
470 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
473 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenbuurt-Zuid
40% Koopwoningen
6.810 Inwoners per km²

Locatie van Marchantstraat 26

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Marchantstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Marchantstraat 26?

De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-Zuid is €261.000. Dat komt neer op circa €1.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marchantstraat 26 zich tot de wijk Staatsliedenbuurt-Zuid?

Marchantstraat 26 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-Zuid. De buurt telt 473 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marchantstraat 26?

Marchantstraat 26 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt-Zuid, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marchantstraat 26 vergeleken met de buurt?

Marchantstraat 26 heeft 136 m² woonoppervlakte en 496 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Staatsliedenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marchantstraat 26 en wat betekent dat?

Marchantstraat 26 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-11-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marchantstraat 26?

Marchantstraat 26 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenbuurt-Zuid?

De wijk Staatsliedenbuurt-Zuid in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenbuurt-Zuid?

Vanuit Marchantstraat 26 in Staatsliedenbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.