Eengezinswoning, hoekwoning Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 Zwijndrecht

Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3, 3332 BD Zwijndrecht

105 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zwijndrecht, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 208 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
208 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.5%
CO₂-emissie
29.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

850 Inwoners
415 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
423 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Slagveld en Omgeving
71% Koopwoningen
8.803 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3?

De prijsindicatie voor Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Slagveld en Omgeving is €303.000. Dat komt neer op circa €2.886 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 zich tot de wijk Slagveld en Omgeving?

Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 is een eengezinswoning, hoekwoning van 105 m² in de wijk Slagveld en Omgeving. De buurt telt 423 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.803 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3?

Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 is een eengezinswoning, hoekwoning in Slagveld en Omgeving, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 vergeleken met de buurt?

Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 heeft 105 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 208 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Slagveld en Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 en wat betekent dat?

Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3?

Jan Adriaansz. Leeghwaterstraat 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Slagveld en Omgeving?

De wijk Slagveld en Omgeving in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.