Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Inhoud
- 385 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Rotterdamseweg 236 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 221 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €119.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 236
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.2 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.2 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
5.4 kmDe prijsindicatie voor Rotterdamseweg 236 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Langeraarstraat en omgeving is €119.000. Dat komt neer op circa €992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRotterdamseweg 236 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Langeraarstraat en omgeving. De buurt telt 164 woningen. Daarvan is 12% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.735 inwoners per km².
Rotterdamseweg 236 is een woonhuis in Langeraarstraat en omgeving, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rotterdamseweg 236 heeft 120 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 221 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Langeraarstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €119.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rotterdamseweg 236 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-10-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Rotterdamseweg 236 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Langeraarstraat en omgeving in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €119.000, 12% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Rotterdamseweg 236 in Langeraarstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.