Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 948 m²
- Inhoud
- 829 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 6
Rotterdamseweg 90 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m², een perceel van 948 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 90
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
4.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Prins Bernhardstraat en omgeving is €362.000. Dat komt neer op circa €1.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRotterdamseweg 90 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Prins Bernhardstraat en omgeving. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.096 inwoners per km².
Rotterdamseweg 90 is een woonhuis in Prins Bernhardstraat en omgeving, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rotterdamseweg 90 heeft 229 m² woonoppervlakte en 829 m³ inhoud. Het perceel is 948 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Prins Bernhardstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rotterdamseweg 90 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-02-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.15 kg/jaar.
Rotterdamseweg 90 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Prins Bernhardstraat en omgeving in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Rotterdamseweg 90 in Prins Bernhardstraat en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.