Streetview Rotterdamseweg 173 A Zwijndrecht

Rotterdamseweg 173 A, 3332 AG Zwijndrecht

253 m² Bouwjaar 1988 9 kamers 5 slaapkamers Label C

Rotterdamseweg 173 A is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m², een perceel van 657 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €400.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
657 m²
Inhoud
785 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 173 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamseweg 173 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

395 Inwoners
140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
167 Woningvoorraad
€400.000 Gem. woningwaarde Swanendrif-Zuid
59% Koopwoningen
4.668 Inwoners per km²

Locatie van Rotterdamseweg 173 A

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Rotterdamseweg 173 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamseweg 173 A?

De gemiddelde woningwaarde in Swanendrif-Zuid is €400.000. Dat komt neer op circa €1.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamseweg 173 A zich tot de wijk Swanendrif-Zuid?

Rotterdamseweg 173 A is een woonhuis van 253 m² in de wijk Swanendrif-Zuid. De buurt telt 167 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.668 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamseweg 173 A?

Rotterdamseweg 173 A is een woonhuis in Swanendrif-Zuid, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rotterdamseweg 173 A vergeleken met de buurt?

Rotterdamseweg 173 A heeft 253 m² woonoppervlakte en 785 m³ inhoud. Het perceel is 657 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Swanendrif-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €400.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamseweg 173 A en wat betekent dat?

Rotterdamseweg 173 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Rotterdamseweg 173 A?

Rotterdamseweg 173 A heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Swanendrif-Zuid?

De wijk Swanendrif-Zuid in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €400.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Swanendrif-Zuid?

Vanuit Rotterdamseweg 173 A in Swanendrif-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.