Streetview Rotterdamseweg 139 A Zwijndrecht

Rotterdamseweg 139 A, 3332 AG Zwijndrecht

358 m² Bouwjaar 1950 Label C

Rotterdamseweg 139 A is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 358 m² en een perceel van 1273 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €187.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
358 m²
Perceeloppervlakte
1273 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 139 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamseweg 139 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

595 Inwoners
420 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
350 Woningvoorraad
€187.000 Gem. woningwaarde Winkelcentrum Walburg
21% Koopwoningen
4.152 Inwoners per km²

Locatie van Rotterdamseweg 139 A

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Rotterdamseweg 139 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamseweg 139 A?

De gemiddelde woningwaarde in Winkelcentrum Walburg is €187.000. Dat komt neer op circa €522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamseweg 139 A zich tot de wijk Winkelcentrum Walburg?

Rotterdamseweg 139 A is een woonhuis van 358 m² in de wijk Winkelcentrum Walburg. De buurt telt 350 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.152 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamseweg 139 A?

Rotterdamseweg 139 A is een woonhuis in Winkelcentrum Walburg, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rotterdamseweg 139 A vergeleken met de buurt?

Rotterdamseweg 139 A heeft 358 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1273 m². In Winkelcentrum Walburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €187.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamseweg 139 A en wat betekent dat?

Rotterdamseweg 139 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Winkelcentrum Walburg?

De wijk Winkelcentrum Walburg in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €187.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winkelcentrum Walburg?

Vanuit Rotterdamseweg 139 A in Winkelcentrum Walburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Winkelcentrum Walburg?