Vrijstaande woning Rotterdamseweg 67 Zwijndrecht

Rotterdamseweg 67, 3332 AC Zwijndrecht

177 m² Bouwjaar 1911 7 kamers 4 slaapkamers Label F

Rotterdamseweg 67 is een vrijstaande woning in Zwijndrecht, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 450 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
450 m²
Inhoud
748 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rotterdamseweg 67

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

850 Inwoners
415 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
423 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Slagveld en Omgeving
71% Koopwoningen
8.803 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rotterdamseweg 67

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Rotterdamseweg 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Rotterdamseweg 67?

De prijsindicatie voor Rotterdamseweg 67 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Slagveld en Omgeving is €303.000. Dat komt neer op circa €1.712 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rotterdamseweg 67 zich tot de wijk Slagveld en Omgeving?

Rotterdamseweg 67 is een vrijstaande woning van 177 m² in de wijk Slagveld en Omgeving. De buurt telt 423 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.803 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rotterdamseweg 67?

Rotterdamseweg 67 is een vrijstaande woning in Slagveld en Omgeving, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rotterdamseweg 67 vergeleken met de buurt?

Rotterdamseweg 67 heeft 177 m² woonoppervlakte en 748 m³ inhoud. Het perceel is 450 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Slagveld en Omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rotterdamseweg 67 en wat betekent dat?

Rotterdamseweg 67 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-01-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rotterdamseweg 67?

Rotterdamseweg 67 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Slagveld en Omgeving?

De wijk Slagveld en Omgeving in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Slagveld en Omgeving?