Streetview Prins Mauritsstraat 88 Zwijndrecht

Prins Mauritsstraat 88, 3331 XW Zwijndrecht

79 m² Bouwjaar 1923 Label E

Prins Mauritsstraat 88 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en een perceel van 42 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
42 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Prins Mauritsstraat 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Mauritsstraat 88

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
216.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
318.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

1280 Inwoners
570 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
601 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Juliandorp
54% Koopwoningen
5.635 Inwoners per km²

Locatie van Prins Mauritsstraat 88

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Prins Mauritsstraat 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Mauritsstraat 88?

De prijsindicatie voor Prins Mauritsstraat 88 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Juliandorp is €301.000. Dat komt neer op circa €3.810 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Mauritsstraat 88 zich tot de wijk Juliandorp?

Prins Mauritsstraat 88 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Juliandorp. De buurt telt 601 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.635 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Mauritsstraat 88?

Prins Mauritsstraat 88 is een woonhuis in Juliandorp, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Mauritsstraat 88 vergeleken met de buurt?

Prins Mauritsstraat 88 heeft 79 m² woonoppervlakte. Het perceel is 42 m². In Juliandorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Mauritsstraat 88 en wat betekent dat?

Prins Mauritsstraat 88 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-06-22. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.33 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Juliandorp?

De wijk Juliandorp in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Juliandorp?

Vanuit Prins Mauritsstraat 88 in Juliandorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Juliandorp?