Streetview Grote Beerstraat 18 Zwijndrecht

Grote Beerstraat 18, 3331 TB Zwijndrecht

131 m² Bouwjaar 2003 Label A

Grote Beerstraat 18 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en een perceel van 82 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
82 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Grote Beerstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grote Beerstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

860 Inwoners
365 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
373 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Sterrenbeeldenbuurt
28% Koopwoningen
7.950 Inwoners per km²

Locatie van Grote Beerstraat 18

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Grote Beerstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Grote Beerstraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Sterrenbeeldenbuurt is €234.000. Dat komt neer op circa €1.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grote Beerstraat 18 zich tot de wijk Sterrenbeeldenbuurt?

Grote Beerstraat 18 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Sterrenbeeldenbuurt. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.950 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grote Beerstraat 18?

Grote Beerstraat 18 is een woonhuis in Sterrenbeeldenbuurt, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Grote Beerstraat 18 vergeleken met de buurt?

Grote Beerstraat 18 heeft 131 m² woonoppervlakte. Het perceel is 82 m². In Sterrenbeeldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grote Beerstraat 18 en wat betekent dat?

Grote Beerstraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Sterrenbeeldenbuurt?

De wijk Sterrenbeeldenbuurt in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sterrenbeeldenbuurt?

Vanuit Grote Beerstraat 18 in Sterrenbeeldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sterrenbeeldenbuurt?