Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Inhoud
- 165 m³
- Kamers
- 3
Tomatenplein 118 is een appartement in Zwijndrecht, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tomatenplein 118
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.4 kmDe prijsindicatie voor Tomatenplein 118 ligt rond €65.000 tot €90.000. De gemiddelde woningwaarde in Voormalig veilingterrein is €213.000. Dat komt neer op circa €3.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTomatenplein 118 is een appartement van 66 m² in de wijk Voormalig veilingterrein. De buurt telt 609 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.035 inwoners per km².
Tomatenplein 118 is een appartement in Voormalig veilingterrein, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Tomatenplein 118 heeft 66 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Voormalig veilingterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tomatenplein 118 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Tomatenplein 118 heeft 3 kamers.
De wijk Voormalig veilingterrein in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Tomatenplein 118 in Voormalig veilingterrein bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tomatenplein 118: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.