Eengezinswoning, vrijstaande woning Prinses Margrietstraat 8 Zwijndrecht

Prinses Margrietstraat 8, 3331 GS Zwijndrecht

173 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Prinses Margrietstraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Zwijndrecht, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 507 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
507 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prinses Margrietstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Margrietstraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
182.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.1%
CO₂-emissie
45.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

930 Inwoners
430 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
465 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Prinsessenbuurt
61% Koopwoningen
7.549 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Margrietstraat 8

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Prinses Margrietstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Margrietstraat 8?

De prijsindicatie voor Prinses Margrietstraat 8 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsessenbuurt is €334.000. Dat komt neer op circa €1.931 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Margrietstraat 8 zich tot de wijk Prinsessenbuurt?

Prinses Margrietstraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 173 m² in de wijk Prinsessenbuurt. De buurt telt 465 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.549 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Margrietstraat 8?

Prinses Margrietstraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Prinsessenbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Margrietstraat 8 vergeleken met de buurt?

Prinses Margrietstraat 8 heeft 173 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 507 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Prinsessenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Margrietstraat 8 en wat betekent dat?

Prinses Margrietstraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Margrietstraat 8?

Prinses Margrietstraat 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Prinsessenbuurt?

De wijk Prinsessenbuurt in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.