Eengezinswoning, hoekwoning Prinses Irenestraat 29 Zwijndrecht

Prinses Irenestraat 29, 3331 GR Zwijndrecht

162 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Prinses Irenestraat 29 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zwijndrecht, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 400 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
400 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Prinses Irenestraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Irenestraat 29

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
145.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.1%
CO₂-emissie
30.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

930 Inwoners
430 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
465 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Prinsessenbuurt
61% Koopwoningen
7.549 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Irenestraat 29

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Prinses Irenestraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Irenestraat 29?

De prijsindicatie voor Prinses Irenestraat 29 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsessenbuurt is €334.000. Dat komt neer op circa €2.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Irenestraat 29 zich tot de wijk Prinsessenbuurt?

Prinses Irenestraat 29 is een eengezinswoning, hoekwoning van 162 m² in de wijk Prinsessenbuurt. De buurt telt 465 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.549 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Irenestraat 29?

Prinses Irenestraat 29 is een eengezinswoning, hoekwoning in Prinsessenbuurt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Irenestraat 29 vergeleken met de buurt?

Prinses Irenestraat 29 heeft 162 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Prinsessenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Irenestraat 29 en wat betekent dat?

Prinses Irenestraat 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-05-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Irenestraat 29?

Prinses Irenestraat 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Prinsessenbuurt?

De wijk Prinsessenbuurt in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsessenbuurt?