Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 258 m²
- Perceeloppervlakte
- 714 m²
Willem van Oranjelaan 12 is een woonhuis in Zwijndrecht, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m² en een perceel van 714 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem van Oranjelaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Burgemeester Doornplein en omgeving is €300.000. Dat komt neer op circa €1.163 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem van Oranjelaan 12 is een woonhuis van 258 m² in de wijk Burgemeester Doornplein en omgeving. De buurt telt 229 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.461 inwoners per km².
Willem van Oranjelaan 12 is een woonhuis in Burgemeester Doornplein en omgeving, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Willem van Oranjelaan 12 heeft 258 m² woonoppervlakte. Het perceel is 714 m². In Burgemeester Doornplein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Burgemeester Doornplein en omgeving in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Willem van Oranjelaan 12 in Burgemeester Doornplein en omgeving bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem van Oranjelaan 12: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Burgemeester Doornplein en omgeving: restaurant (0.4 km), cafe (0.8 km).