Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Jan van Nassaustraat 15 Zwijndrecht

Jan van Nassaustraat 15, 3331 BG Zwijndrecht

97 m² Bouwjaar 1939 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Jan van Nassaustraat 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zwijndrecht, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 157 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jan van Nassaustraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Nassaustraat 15

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
222.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
315.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.14 kg/m²

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

760 Inwoners
305 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
312 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Prins Bernhardstraat en omgeving
96% Koopwoningen
6.096 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Nassaustraat 15

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Jan van Nassaustraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Nassaustraat 15?

De prijsindicatie voor Jan van Nassaustraat 15 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Prins Bernhardstraat en omgeving is €362.000. Dat komt neer op circa €3.732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Nassaustraat 15 zich tot de wijk Prins Bernhardstraat en omgeving?

Jan van Nassaustraat 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 97 m² in de wijk Prins Bernhardstraat en omgeving. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.096 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Nassaustraat 15?

Jan van Nassaustraat 15 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Prins Bernhardstraat en omgeving, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan van Nassaustraat 15 vergeleken met de buurt?

Jan van Nassaustraat 15 heeft 97 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Prins Bernhardstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Nassaustraat 15 en wat betekent dat?

Jan van Nassaustraat 15 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-01-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Nassaustraat 15?

Jan van Nassaustraat 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Prins Bernhardstraat en omgeving?

De wijk Prins Bernhardstraat en omgeving in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.