Streetview Burgemeester de Bruïnelaan 72 Zwijndrecht

Burgemeester de Bruïnelaan 72, 3331 AG Zwijndrecht

183 m² Bouwjaar 1926 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Burgemeester de Bruïnelaan 72 is een appartement in Zwijndrecht, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 153 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
726 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester de Bruïnelaan 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester de Bruïnelaan 72

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
166.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.3%
CO₂-emissie
24.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

1280 Inwoners
570 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
601 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Juliandorp
54% Koopwoningen
5.635 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester de Bruïnelaan 72

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Burgemeester de Bruïnelaan 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester de Bruïnelaan 72?

De prijsindicatie voor Burgemeester de Bruïnelaan 72 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Juliandorp is €301.000. Dat komt neer op circa €1.645 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester de Bruïnelaan 72 zich tot de wijk Juliandorp?

Burgemeester de Bruïnelaan 72 is een appartement van 183 m² in de wijk Juliandorp. De buurt telt 601 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.635 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester de Bruïnelaan 72?

Burgemeester de Bruïnelaan 72 is een appartement in Juliandorp, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester de Bruïnelaan 72 vergeleken met de buurt?

Burgemeester de Bruïnelaan 72 heeft 183 m² woonoppervlakte en 726 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Juliandorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester de Bruïnelaan 72 en wat betekent dat?

Burgemeester de Bruïnelaan 72 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester de Bruïnelaan 72?

Burgemeester de Bruïnelaan 72 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Juliandorp?

De wijk Juliandorp in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.