Vrijstaande woning Burgemeester de Bruïnelaan 127 Zwijndrecht

Burgemeester de Bruïnelaan 127, 3331 AD Zwijndrecht

90 m² Bouwjaar 1925 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Burgemeester de Bruïnelaan 127 is een vrijstaande woning in Zwijndrecht, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 215 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester de Bruïnelaan 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester de Bruïnelaan 127

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
272.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
363.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Zwijndrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Zwijndrecht

1025 Inwoners
610 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
609 Woningvoorraad
€213.000 Gem. woningwaarde Voormalig veilingterrein
34% Koopwoningen
10.035 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester de Bruïnelaan 127

Vergelijkbare woningen in Zwijndrecht

Veelgestelde vragen over Burgemeester de Bruïnelaan 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester de Bruïnelaan 127?

De prijsindicatie voor Burgemeester de Bruïnelaan 127 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Voormalig veilingterrein is €213.000. Dat komt neer op circa €2.367 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester de Bruïnelaan 127 zich tot de wijk Voormalig veilingterrein?

Burgemeester de Bruïnelaan 127 is een vrijstaande woning van 90 m² in de wijk Voormalig veilingterrein. De buurt telt 609 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.035 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester de Bruïnelaan 127?

Burgemeester de Bruïnelaan 127 is een vrijstaande woning in Voormalig veilingterrein, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester de Bruïnelaan 127 vergeleken met de buurt?

Burgemeester de Bruïnelaan 127 heeft 90 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Voormalig veilingterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester de Bruïnelaan 127 en wat betekent dat?

Burgemeester de Bruïnelaan 127 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-01-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester de Bruïnelaan 127?

Burgemeester de Bruïnelaan 127 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Voormalig veilingterrein?

De wijk Voormalig veilingterrein in Zwijndrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.